formy dostawy allegro

4) Temperatura musi być gorąca! Nie ma sensu się parę prostownic, który ma tylko niskie ustawienie temperatury. Maksymalna temperatura powinna wynosić około 150oC i wszystko poniżej to nie będzie bardzo skuteczne i może oznaczać, że Twój styl może nie posiadać.

5) Chociaż prostownice ceramiczne nie powodują długotrwałe uszkodzenia włosów ważne jest, aby nadal używać olejów do włosów i prostowania, aby spróbować zapobiec wysuszeniu włosy. Teraz, prostowania włosów jest tak popularny, istnieje wiele produktów do włosów dostępne w przystępnych cenach.

6) dystrybucja ciepła mogą się różnić zwłaszcza prostowania z blach. Może to bardzo uszkodzenia włosów, jeśli na jednym końcu płytki temperatura jest wyższa, niż w drugim. Sedu i pozostałe ceramiczne prostownice do włosów mają równomierną dystrybucję ciepła.

Prostownica do włosów są fantastyczne i mają wiele zalet, jednak niewłaściwe z nich będzie na pewno spowoduje uszkodzenie i trzeba upewnić się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami producentów, dzięki czemu korzysta z wykorzystaniem swoich prostownicę do włosów!

– autor artykułu