czemu warto zamawiac kurierem

czemu warto zamawiac kurierem

Czy potrzebny jest plan Courier Business Service

Chociaż eksperci biznesowi mówią biznes plan jest wymagane do rozpoczęcia nowej działalności gospodarczej, nie zawsze jest to prawda. Dla każdej firmy, która nie z powodu złego planowania, inny nie, bo zbyt dużo planowania. Jak powiedział wielki Michael Jordan, „Just do it!” Oto jak szybko uruchomić swoją nową firmę kurierską:

Sekret udanego kurierską jest świadczenie usług nie są dostępne z większych firm, takich jak FedEx i UPS, takich jak lokalne, usługi w tym samym dniu, lub znalezienie niszy zyskiem, jak preparatów medycznych dostaw. Jakie usługi dostawy należy zaoferować? Biznes plan, nie mogę powiedzieć, ale klienci mogą. Zamiast tracić czas i energię wymyślanie skomplikowany biznes planu, po prostu zacząć. Mają jeden z wielu sieciowych drukarek (wystarczy wyszukać „wydrukowane notepads” aby je znaleźć) notatniki drukowania rozdawać potencjalnym klientom w danym obszarze. Jedna wskazówka marketingu jest oferowanie nowych klientów bon do jednego bezpłatnego odbioru / dostawy. To pozwoli to je przetestować usługę bez żadnych kosztów, i sprawia, że ??o wiele bardziej prawdopodobne, aby zadzwonić następnym razem muszą dostawa tego samego dnia.

Będziesz szybko dowiedzieć się, kto będzie najlepszym klientom, ponieważ mają teraz swoje dane kontaktowe i zadzwoni, gdy potrzebują pakietów lub dokumenty dostarczone na miejscu tego samego dnia. To zajmuje największy problem firma startup posiada – przepływów pieniężnych. Po pieniądze pochodzące z dostaw, można perspektywa dla większej liczby przedsiębiorstw w danym obszarze, które są podobne do klientów masz teraz.

Niezależnie od tego, ile planowania zrobić, to tylko przeczucie – wykształcony przypuszczenie o tym, jak dobrze Twoja firma zrobi. Niebezpieczeństwo polega na tym, by spędzać zbyt dużo czasu na planowanie, będziesz miał mniej czasu i energii, aby spróbować nowych pomysłów marketingowych, aby znaleźć klientów płacących.

– autor artykułu